| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υλικό | Q355 |
|---|---|
| MOQ | 1 ΚΟΜΜΑΤΙ |
| Χρώμα | Cunstomized |
| Τύπος μηχανών | Εργαλεία σύνδεσης εκσκαφέων |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
|---|---|
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | Clamshell |
| Δομή | Ενσωματωμένος |
| Βάρος | 540-6150kg |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| MOQ | 1set |
| Κατάλληλος | 1-100t εκσκαφέας |
| Όνομα προϊόντων | Συνδέσεις μηχανημάτων κατασκευής |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουβάς για σφραγιστήρες |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Δυναμικότητα | 1.0m3; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουβάς για σφραγιστήρες |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 22 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Δυναμικότητα | 1.2m3; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουβάς για σφραγιστήρες |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 25 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Δυναμικότητα | 1.4m3; Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κουβάς για σφραγιστήρες |
|---|---|
| Μούβ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 35 τόνων |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Δυναμικότητα | 1.6m3; Προσαρμοσμένο |