| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| εφαρμογή | ισχύει να αυλακώσει, όπως η τάφρος ιδρύματος που περιορίζεται, τη διαστημική μεταλλεία και τη λάσπη, |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-70 |
| Θύρα | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή |
| Βάρος | 540-6150kg |
| Εφαρμογή | ανασκαφή |
| Σχήμα | Clamshell |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15days |
| Συμβατικός εξοπλισμός | Κάδος Clamshell |
| Ανώτατο κάθετο βάθος σκαψίματος | 20000mm |
| Τροποποιημένο | PC 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | Τυποποιημένο μέγεθος/προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας 3-65 τόνων |
| Εφαρμογή | Συνδέσεις εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος Clamshell |
| Υλικό | Q460 +NM360 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Ικανότητα | 0.2-5.0CBM |
| Περιγραφή | Βραχίονας και βραχίονας |
|---|---|
| Ισχύστε για | Digger ανταλλακτικά εκσκαφέων |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15DAYS |
| εφαρμογή | Μικρό και soild διάστημα κατασκευής |
| Max.working ακτίνα | 11250mm |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |