| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανικός |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Ικανότητα | 0,01 ~ 15cbm |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Εμπορικό σήμα | Huitong |
|---|---|
| Τύπος κάδου | Τυπικός κάδος |
| Χρώμα | Ζητείται πελάτης |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Εξωτερικές βαριές συσκευές |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 600 mm/ 800 mm/ 1000 mm |
| Χρώμα χειροπέδου | Απαιτήσεις του πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες μεταφορές, μετρό, αεροδρόμιο, εμπορικό κέντρο. |
| Υλικό | μέταλλο |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Υλικό | Q345B/Q460/NM400+Q345 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100%new |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όρος | 100%new |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Καθαρίζοντας κάδος κλίσης |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |