| Υλικό | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Όνομα | κάδος εκσκαφέων |
| Ικανότητα | 0.2m3 - 5m3,0.1--8.7 m3,0.8m3-2m3, ως ανάγκη σας |
| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη, μπλε/μαύρο/πορτοκαλί/γκρίζο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Υλικό | Q345B |
| COem | Διαθέσιμος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανικός |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Ικανότητα | 0,01 ~ 15cbm |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Πρότυπα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Χρήση | Αγροτική εργασία |
| Σκοπός | Μέρη εκσκαφέων |
| Πρότυπο | 1T-5T |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη μέσω ολόκληρης της ζωής προϊόντων |
| εφαρμογή | Καθάρισμα εδάφους |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |