| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Συσκευασία | τυποποιημένη συσκευασία |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
| Σκληρότητα | 48-52HRC |
| Ικανότητα | 0.1m3--8.7m3 |
| Υλικό | Q355B/16Mn |
|---|---|
| Χρώμα | Κάθε χρώμα |
| μηχανή | Οποιαδήποτε μηχανή |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χρόνος | 7-10 ημέρες |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε επάνω το διάφορο |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανικός |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Ικανότητα | 0,01 ~ 15cbm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα | Σύνδεση σκαριφιστήρων |
| Τύπος | Υδραυλικός σκαριφιστήρας εκσκαφέων |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Όρος | 100%new |
| Τύπος | Πρότυπα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Χρήση | Μεταφορά |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| πρότυπο | 1T-5T |
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
|---|---|
| Πλάτος | 800mm-1500mm |
| Όνομα | Καθαρός σκάβοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 500-1550kg |
| Κατάλληλος | JCB εκσκαφέας |