| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Συσκευασία | Εξαγόμενη πρότυπα παλέτα |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Χρώμα | Cunstomized |
| Λειτουργούν βάρος | 800KG |
|---|---|
| Ικανότητα κάδων | 0,58 μ3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Πελάτη που απαιτείται |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο/κίτρινο |
| Βάρος | 220-1150kg |
| Εφαρμογή | Ανασκαφή, φόρτωση, σκάψιμο |
| Ονομασία του προϊόντος | Κάδος γενικού σκοπού εκσκαφέων |
| Συσκευή | Πρόβειο κρέας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο |
| Βάρος | 220-1150kg |
| Ονομασία προϊόντος | Κάδος γενικού σκοπού εκσκαφέων |
| Usage | Construction |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Size | Standard Size/Customized |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Όνομα | οδικός σκαριφιστήρας εκσκαφέων |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 1- εκσκαφέας 8 τόνου |
| Πάχος πιάτων | 50mm-120mm |
| Εφαρμογή | σκάψιμο και φόρτωση hardpan |
| Τύπος | Τσουγκράνα εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθάρισμα εδάφους και προετοιμασία περιοχών |
| Όνομα προϊόντων | τσουγκράνα ρίζας εκσκαφέων |
| Όρος | Νέος |
| COem | υποστήριξη |