| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | Υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Τύπος κάδων | Κάδος σκελετών |
| Χρώμα | Κίτρινος/μαύρος/εξατομικεύσιμος |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
| Τύπος κουβά | Σκελετό κουβά |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.2-2.8 κυβικό μέτρο |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο/προσαρμόσιμο |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1-5 κυβικά μέτρα |
| Λειτουργία | Πληροφορίες σχετικά με την εκμετάλλευση |
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| μετά την εξυπηρέτηση | Υποστήριξη ηλεκτρονικού βίντεο |
|---|---|
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Λέξη-κλειδί | Εκσκαφέας πέτρας Boom και βραχίονα |
| OEM | Παρέχονται υπηρεσίες OEM |
| Εργοστάσιο | Κίνα εργοστάσιο εξαρτημάτων εξορυκτών |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθαρίζοντας τάφροι |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Βάρος | 0,2-1t |
| Χρώμα | Κίτρινο/Μαύρο/προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Ικανότητα λαβής | 3-100 τόνοι |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1-5 κυβικά μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Κάδος αντίχειρων εκσκαφέων |
| Διάμετρο ανοίγματος | 500-2000mm, προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |