| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εμπορικό σήμα | HUITONG |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Όρος | Νέος |
| Μέγεθος | Πελάτης που απαιτείται |
| COem | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθαρίζοντας τάφροι |
| Χρώμα | οποιοδήποτε χρώμα |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Βάρος | 0,2-1t |
| Τύπος | Μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Λέξη κλειδί | κάδος αρπαγών |
| Εφαρμογή | κάδος αρπαγών |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθαρίζοντας τάφροι |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Βάρος | 0,2-1t |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθαρίζοντας τάφροι |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Συσκευασία | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Βάρος | 0,2-1t |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Τύπος | Κάδος σκελετών εκσκαφέων |
| Όρος | 100% νέος |
| Υλικό | Q355B |
| Ικανότητα κάδων | 0.75m ³ |
| Βάρος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινος/μαύρος/εξατομικεύσιμος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροποποιημένο | 1 κομμάτι |
| Υλικό | Q355B, NM360, HARDOX-500 |