| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 13-35 |
| εφαρμογή | Ελαφριές εργασίες |
| Τύπος | Πρότυπο |
| Υλικό | Q355+Wear-αντιστεμένος υλικό |
|---|---|
| Χρώμα | Σας που απαιτείται σαν |
| Βάρη | 1-20TON |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Συσκευασία | Τυποποιημένο σας Package/As που απαιτείται |
| Χρώμα | κίτρινος ή ως αίτημα πελατών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας συνημμένος |
| Τύπος | Κάδος SD |
| Υλικό | Q345B+NM360, Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 |
| Εφαρμογή | Υλικά φορτώματος και εκφορτώματος, φορτίο κούτσουρων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | Περιστροφικό & μη-rotarty, περιστρεφόμενος τύπος ή σταθερός τύπος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Όνομα προϊόντων | Βαρέων καθηκόντων κάδος βράχου |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Κατάλληλος | EX230 εκσκαφέας |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Όρος | Νέος |
| Υλικό | Q345B |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Απαιτήσεις πελατών |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Τύπος | Κάδος σκελετών |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |