| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q345B, NM360/400, HARDOX450/500 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνας-12months |
| Εφαρμογή | σίδηρος αποβλήτων, ακατέργαστος χυτοσίδηρος, που χρησιμοποιείται ευρέως στους λιμένες, αμμοχάλικα |
| Βάρος | 0,5-2τ |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Βάρος | 380-2250kg |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
|---|---|
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 380-2250kg |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σχήμα | Τέσσερα ή πέντε νύχια |
| Μέγεθος | Μικρό/Μεσαίο/Μεγάλο |
| Εφαρμογή | Ο εκσκαφέας επιτίθεται τη σύνδεση |
| Βάρος | 380-2250kg |