| Υλικό | HARDOX400/500, Q345B+NM360 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμογή | 1-30t εκσκαφέας |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Όνομα προϊόντων | βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Χρώμα | Custumized |
| MOQ | 1 σύνολο |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανικός |
| Υλικό | Q460NM360/400 HARDOX450/500 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Συσκευασία | Προσαρμοσμένες συσκευασίες χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | μέρη εκσκαφέων |
|---|---|
| Namee προϊόντων | βαρέων καθηκόντων κάδος εκσκαφέων |
| Χρήση | Φόρτωση |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Όνομα προϊόντων | βραχίονας βράχου εκσκαφέων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| COem | Διαθέσιμος |
| MOQ | 1 σύνολο |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 |
| Λιμένας | Οποιοιδήποτε λιμένες |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 τόνος |
| Λιμένας | Guanghzou/Huangpu/Nansha |