| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα Peoduct | Εγχειρίδιο εξορυκτήρα γρήγορη σύζευξη |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 9 τόνων |
| Υλικό | Q355B |
| Οργανωτής κατασκευής | Διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | Q355MN |
| Κατάλληλος | 1-50t εκσκαφέας |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία περίπτωσης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | Υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων, εκσκαφέας/φορτωτής, φορτωτής, εκσακαφέας κ.λπ., εκσκαφέας συνημμ |
| Τύπος | Τα ανταλλακτικά εκσκαφέων, κάδος βράχου, κάδος εκσκαφέων, σύστημα παρακολούθησης αγροδασοκομίας, ξύλ |
| Υλικό | Q345B, πρότυπα εμπορικών σημάτων 400+Other που φορά τα υλικά., Q345B+NM360, χάλυβας κραμάτων, Q345B/ |
| COem | υποστήριξη |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκσκαφέας υδραυλικός λαβήρας με φλούδα πορτοκαλιού |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 20 τόνων |
| Άνοιξη | 1600 mm, προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υδραυλικός |