| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υδραυλικός |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Εγγύηση | 3 μήνες |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, λιανική πώληση, κ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 5-45 |
| εφαρμογή | Σκάβοντας λάσπη |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΕΣ | Αγροκτήματα, εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, λιανική πώ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 7-60 |
| Τύπος | Πρότυπο |
| Υλικό | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60) /Hardox400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | Υδραυλικός |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | Q345B |
| Εφαρμογή | συνδέστε όλους τους εξοπλισμούς μπροστινός-τελειώματος εκσκαφέων |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Σύνδεση εκσκαφέων |
|---|---|
| Μάρκα | HUITONG |
| Πρότυπο | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 20-40 τόνος |
| μήκος | 811M |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
|---|---|
| Υλικό | Q355B+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | φορτώστε ή ξεφορτώστε την άμμο ή το κάτι άλλο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | σύνδεση εκσκαφέων |
| Κινούμενος τύπος | Εκσκαφέας αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Βάρος | 2000~3100kg |