| Υλικό | χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, κίτρινος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος | κάδος κλίσης |
| Διάμετρο ανοίγματος | 800-1500mm, προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 0.1-0.75 CBM |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 10-30Ton |
| Ικανότητα | 0.01-15cbm |
| Όρος | Όρος, 100% νέο |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Καρφίτσες | Μετρίαση και Hardenibg |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355b+NM400 |
| Πλάτος | 9002400mm |
| Τύπος | Καθαρίζοντας κάδος κλίσης |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| Εφαρμογή | Ξυλεία, ξύλο, κολόβωμα, πέτρα, αρπαγή βράχου |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανικός |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | κάδος αρπαγών |
| Ικανότητα | 0,01 ~ 15cbm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Τύπος | Καθαρίστε |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| MOQ | 1 κομμάτια |
| Σκληρότητα | HRC 50-53 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Γέρνοντας κάδος εκσκαφέων |
| Πλάτος | 1800mm |
| Όνομα | οδικός σκαριφιστήρας εκσκαφέων |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 1- εκσκαφέας 8 τόνου |
| Πάχος πιάτων | 50mm-120mm |
| Εφαρμογή | σκάψιμο και φόρτωση hardpan |