| εφαρμογή | Ευκολότερη μετατροπή μεταξύ των διαφορετικών συνδέσεων |
|---|---|
| Υλικό | Q355B/QA60D |
| OEM | Αποδεκτός |
| MOQ | 1 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Τύπος | Hydrualic, περιστροφή |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Ονομασία του προϊόντος | βραχίονας κατεδάφισης εκσκαφέα |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| Κατάλληλο | Εκσκαφέας 30 τόνων |
| Υλικό | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2008, για την |
| Διάρκεια | 18M; Προσαρμοσμένο |
| Όρος | 100%new |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Λειτουργούν βάρος | 24300kg, 12200kg, 9000kg, 23100kgs, 22ton |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Περιστροφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Απόρριμα, χειρισμός πετρών |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Λέξη κλειδί | επεξεργαστής βράχου |
| Λέξεις κλειδί | Ο εκσκαφέας μηχανικός επιτίθεται |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 38-42ton |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Υπηρεσία | Διαβούλευση, σχεδιασμός, προσαρμογή |
| Εφαρμογή | Ίδρυμα σωρών |
| Υλικό | Q355B / HG785 / Q690D |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Λέξη κλειδί | Ανελκυστήρας μαγνητών εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Αγροκτήματα, εγχώρια χρήση, ενέργεια & μεταλλεία, οικοδομές |
| Τύπος | Υπαίθριος βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm |
| Χρώμα κιγκλιδωμάτων | Απαιτήσεις πελάτη |
| Εφαρμογή | Δημόσιες συγκοινωνίες, κέντρο Subway.airport.shopping |
| Υλικό | Μέταλλο |