| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Απαιτείται πελάτης |
| Μούβ | 1 σετ |
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| ΚΑΕ | Παρέχονται υπηρεσίες OEM |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Κατάλληλος | PC30 εκσκαφέας |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ικανότητα | 0.1cbm |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
| Ικανότητα | 0.1-8.7cbm |
| Πλάτος | 800mm1000mm |
| Όνομα | Καθαρός σκάβοντας κάδος εκσκαφέων |
| Υλικό | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
| Ικανότητα | 0.1-8.7cbm |
| Πλάτος | 500mm3500mm |
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Q345/460+NM400 |
|---|---|
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
| Ικανότητα | 0.1-8.7cbm |
| Πλάτος | 500mm3500mm |
| Συσκευασία | Ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένος |
| Thumb Type | Hydraulic |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Weight | 220-3800kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Κάδος αποξηράνσεων εκσκαφέων |
|---|---|
| Υλικό | hardox 400 |
| Κατάλληλος | 1-6 εκσκαφέας τόνου |
| Χρώμα | Κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα | 0.1-1.5 cbm |
| Εφαρμογή | Κάδος εκσκαφέων |
|---|---|
| Όρος | 100%new |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| Ποιότητα | Υψηλός - ποιότητα |
| Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Σε απευθείας σύνδεση τεχνική υποστήριξη Vedio υποστήριξης |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Αγροκτήματα, καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής, ενέργεια & μεταλλεία, κατα |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 25-70 |
| Λιμένας | Οποιοιδήποτε λιμένες |