| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας συνημμένος, πέτρα ή απόρριμα, ξύλο αρπαγών, waster μέταλλα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνας-12months |
| Χρώμα | Πελάτης που απαιτείται |
| Υλικό | Q345B |
| Βάρος | 200-1500kg |
| Ικανότητα κάδων | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα κάδων | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες, βαρύς, μέρη ανελκυστήρων, υπαίθριος βαρέων καθηκόντων, A6/TSR |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm, 6001000mm, 600/800/1000,1000mm, 800mm |
| Ταχύτητα | 0.5m/s, 0.5m/s ή 0.65m/s, 0.5m/s-0.75m/s, 0.5m/s στον ανελκυστήρα ρίζας |
| Όνομα προϊόντων | Κυλιόμενη σκάλα, βήμα κυλιόμενων σκαλών αργιλίου μερών κυλιόμενων σκαλών, υπαίθρια βαρέων καθηκόντων |
| Όνομα στοιχείων | Αλυσίδα βημάτων κυλιόμενων σκαλών, έξω από την κυλιόμενη σκάλα, βαρέων καθηκόντων σταθμός μετρό υπογ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 3t-50T |
|---|---|
| Εφαρμογή | χωρισμός του πυκνού, σκληρός-συσκευασμένου υλικού |
| Υλικό | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Λιμένας | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Μετά από την εξουσιοδότηση Servic | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τομέας maintenan |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ | Καυτό προϊόν 2019 |
| Θέση αιθουσών εκθέσεως | Αίγυπτος, Καναδάς, Τουρκία, Ηνωμένο Βασίλειο |
| Μάρκα | HUITONG |
| Πίεση | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | μεταλλεία |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Τόνος μηχανών | 6-55T |
| τυποποιημένος κάδος | 0.6m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |