| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 13-35Ton |
| Εφαρμογή | Ελαφριές εργασίες |
| Υλικό | Q345B/16MN |
| COem | Υποστήριξη |
|---|---|
| Κράμα | Υψηλής αντοχής χάλυβας |
| τύπος | Τυποποιημένος κάδος |
| Υλικό | 16mn |
| Κατάλληλος | εκσκαφέας 25 τόνου |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Packaging | Mutton |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Ικανότητα | 0.25-1.4cbm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ανασκαφή, φόρτωση, σκάψιμο |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλής αντοχής, ανθεκτικός, αντιδιαβρωτικός |
| Χρώμα | Μαύρο/κίτρινο |
| Βάρος | 220-1150kg |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Color | Black/Yellow |
| Packaging | Mutton |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Color | Black/Yellow |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| MOQ | 1 Piece |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| MOQ | 1 Piece |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Packaging | Mutton |
| Color | Black/Yellow |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, συντήρηση τομέων και υπηρεσία επισκε |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 13-35Ton |
| Εφαρμογή | Ελαφριές εργασίες |
| Υλικό | Q345B/16MN |