| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Κυλιόμενες σκάλες, βαρύς, μέρη ανελκυστήρων, υπαίθριος βαρέων καθηκόντων, A6/TSR |
|---|---|
| Πλάτος βημάτων | 600mm/800mm/1000mm, 6001000mm, 600/800/1000,1000mm, 800mm |
| Ταχύτητα | 0.5m/s, 0.5m/s ή 0.65m/s, 0.5m/s-0.75m/s, 0.5m/s στον ανελκυστήρα ρίζας |
| Όνομα προϊόντων | Κυλιόμενη σκάλα, βήμα κυλιόμενων σκαλών αργιλίου μερών κυλιόμενων σκαλών, υπαίθρια βαρέων καθηκόντων |
| Όνομα στοιχείων | Αλυσίδα βημάτων κυλιόμενων σκαλών, έξω από την κυλιόμενη σκάλα, βαρέων καθηκόντων σταθμός μετρό υπογ |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 38-42ton |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Υπηρεσία | Διαβούλευση, σχεδιασμός, προσαρμογή |
| Εφαρμογή | Ίδρυμα σωρών |
| Υλικό | Q355B / HG785 / Q690D |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Δυναμικότητα | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Κοπή ύψους | 10 mm-180 mm |
| Εφαρμογή | Εκσκαφές |
| Μέγεθος κοπής | 800-1200 χιλιοστά |
| Υλικό | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |