| Χρώμα | Κίτρινος/μπλε/μαύρος/κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Κάδος κλίσης |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Χρώμα | Κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό | Q345/460+NM400 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ικανότητα | 0.2-1.1cbm |
| Χρώμα | Κίτρινος/μπλε/μαύρος/κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό | Q345B+NM400 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Κάδος κλίσης |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
|---|---|
| Πλάτος | 800mm-1500mm |
| Όνομα | Καθαρός σκάβοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 500-1550kg |
| Κατάλληλος | Εκσκαφέας JCB |
| Τύπος | σκάβοντας κάδος |
|---|---|
| Πλάτος | 800mm-1500mm |
| Όνομα | Καθαρός σκάβοντας κάδος εκσκαφέων |
| Βάρος | 500-1550kg |
| Κατάλληλος | JCB εκσκαφέας |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ικανότητα | 0.2-1.1cbm |
| Εφαρμογή | σκάβοντας χώμα |